4 черв. 2010 р.

Доведені до відчаю... Пікет мешканців гуртожитку КЗТСДоведені до відчаю мешканці злополучного гуртожитку завода КЗТС, розташованого за адресою Дніпропетровська,15, про негаразди яких неоднократно писала місцева преса, піднімались питання на Міськраді, писались листи в прокуратуру і так далі- очолені місцевим осередком ПСПУ і депутатом Міськради Галиною Смаглій, 4 червня вишикувались навпроти "родного завода" в передостанньому попередженні - в пікеті з гаслами "Дайте людям нормальную жизнь!", "Никогосян! Где наши деньги за свет и тепло?" і іншими.

Люди жалілись, шо регулярно в більшості своїй сплачують за світло і тепло (вірніше в них, як в робітників заводу, регулярно вираховують з зарплати), але комунальним службам дивним чином ці гроші не доходять
12 травня на сесії Міськради було нібито прийнете рішення про передачу гуртожитку на баланс міста, але жодного кроку в цьому напрямку, не кажучи вже про обов’язковий капремонт минулим власником- зроблено не було, і будівля продовжує перебувати в шокуючому стані - такий собі символ розрухи житлово-комунального господарства.
Не обійшлось і без радікалізації - обурені мешканці згадали, як то кажуть, "інородство" суб’єкта свого гніву. Йой, люди, не варто- так далеко можна зайти...
Вишикувались пікетчики в акурат під вихід з заводу робочої зміни і дуже сподівались не тільки на те, шо їх побачить власне директор заводу С.М.Нікогосян, а і на підтримку заводчан, а поки що задовільнялись привітними гудками проїзжающих машин.
А тим часом їм, як і всьому місту, відключили ще і воду....

---

Немає коментарів:

Дописати коментар