1 черв. 2010 р.

Google Chrome Extensions, part II.

В продовження теми Google Chrome Extensionsпосле многочисленных передислокаций группа закрепилась на следующих позициях ©Стриптиз

В результаті додавання необхідних, виключення непотрібних і появи нових в цілому набір розширеннь для Хрому в мене вродє устаканився. Ні на що не претендуючи, ризикну поділитись наслідками цього довгого, але цікавого процесу.
ІТАК
ітогі подвєдьом ©Лесь

як видно зі скриншоту, кількість розширеннь плавно увійшла в баланс з довжиною адресної строки і не загнала її (строку) в нєбитіє

зліва направо:
RSS Subscription Extension — дозволяє підписатись на RSS сайту, не особливо розшукуючи, ДЕ САМЕ автор втицнув кнопку підписки, і чи втицнув взагалі. Наприклад, я таким чином читаю крам.інфо. Зручно.

Speed Dial — додає поточну сторінку до спід-діл (швидкого набору) сторінки Хрома.

Bookmark Tree -дає доступ до дерева закладок (які в Хромі, як відомо, сінхронізуються між компами). Трохи підгулявший інтерфейс, але, сподіваюсь, його дороблять в сучасний стиль, а не Win'95

Google Wave Notifierя так взагалі ризикую пояснювати речі, які зрозумілі з самої назви — ясно і так: для тих, хто користується Google Wave — показує кількість «хвиль», в яких є відповіді. В данному випадку — «палковніку нікто нє пішеееет...», тобто «0». Ну і нічо...

Aviary Screen Capture — дозвозяє робити скріншоти активного вікна браузера (НЕ екрана!), шо в свою чергу, дозволяє на*бать байтоголових умників, які не дають копіювати картінки, мінімально відредактувати (вирізати частину, зменшити-збільшити розмір, нанести мінімальний текст) і ТУТ ЖЕ(!) зберігти в Інеті і отримати посилання на картінку чи навіть целіком код для вбудови в форуми-блогі. Реєстрація безкоштовна. Ма’ть, найвживаніше мною розширення ;+)

Google Mail Checker Plus -не перший випробуваний мною перевіряльщік Гугл-пошти. Виграє у інших тим, шо дозволяє подивитись список отриманих листів, не заходячи в гугльПошту (навіть якшо вона постійно відкрита) і більше того- відмітити, як прочитані всякі оповєщєнія, якшо важливий факт прихода листа, а не його зміст (оповєщєнія від КІНа, наприклад;+) чи нагадування від ГугльКалендаря)
Якшо є листи — з’являється внизу справа цифєрка з кількістю і іконка червоніє

LastPass -записник паролів. Як кажуть автори (крім того, шо маой клянутся в надьожності зберігання!) — «останній пароль, який Вам треба запам’ятати — це пароль до LastPass»
Дозволяє запам’ятати декілька паролів на сайт, ненав’язливий, зручний сервіс. Про взлом не чув (тьфу-тьфу), хоча пару паролів я таки і йому не довірив ;+)

Facebook for Google Chrome -значок Фейсбука якбе підказує нам, шо це розширення для швидкого доступу до Стіни, Новин, Повідомленнь і Нагадуваннь найпопулярнішого сервісу Всесвіту. Як ви вже здогадались — у разі появи чогось з вищенаведенного справа внизу… прально! з’являється маленька цифєрка!

VKontakte Checker — ДА, ето ТО, шо ви подумалі! ДА, я зарегін «вконтактє»!;+) трафік, яктокажуть, не пахне… Ну як сервіс — пародія на фейсбук, так і розширення приблизно таке ж… Хоча завєтная цифєрка таки з’являється, і Ви с прєвєлікім удовольствієм узнайотє, шо Вас пріглашают в группу «поклонніков Лєни Бузовой» (ХТО ЕТО???)

Chromed Bird — поки писав про попередні розширення, «маленька цифєрка» збільшилась майже втричі — піду почитаю, шо там, а заодно і прєрвусь (хоча розширення, звісно дає можливість як раз НЕ прериватись на прогляд повідомленнь). А… ну це ТВІТТЕР, звичайно! птЬІчка...

Клиппер Evernote — слон, як символ «помніть всьо» дає нам доступ до замєчатєльного сервісу Evernote, який дозволяє не просто занотувати цитату чи частину сторінки, а — шо нємаловажно!- потім знайти її в записнику, тим більше, шо нова версія розширення дає доступ к нотаткам, і офлайновий клієнт став взагалі непотрібен. К прєлєстям Evernote можна віднести ще наявність мобільного клієнту — тобто, занотувавши шось на великому компі, ви потім можете це прочитать з мобілки.

Shareaholic for Google Chrome -не дивлячись, шо я їм активно користувався спочатку, зараз з розвитком власне сервісів необхідність в ньому поступово відпадає- а призначений він для розповсюдження контенту по різним сервісам, і також для «укоротшення» адреси — byt.ly. Якось я пристосувався поміщати контент іншими засобами… Але поки що тримаю… про всяк випадок ;+)

Delicious Bookmarks Extension — сервіс додання лінків в он-лайн храніліще Delicious. Дуже зручно робити колекцію лінків, які нечасто використовуються. Але дивним чином з нової версії зник доступ до самого сайту, а тільки додавання.

Google Sidewiki -сервіс гугля, який дозволяє робити (і бачити!) мітки і коментарі щодо сайтів (сторінок). На kramatorsk.in є 2 ;+)

DotSpots — ще один сервіс поширення контексту і одночасно він же блог. Сенс його можна зрозуміти з наведеного роліку, а от сама іконка не має сенсу жодного- сервіс працює інтерактивно від миші, а з іконки є доступ до сайту, налаштування і вищезгаданий ролік..

Glyphs пояснення дуже просте:


ввод символів: Σ ♫ ∅ © μ

Chromepad — простенький записничок — текст вставив-текст копійнув… Підручний такий засіб…


Ну от і всьо!
Залишилось додати, шо іконки можна розташовувати в потрібному порядку, а панель має змінний розмір.

Удачі!

Немає коментарів:

Дописати коментар