23 січ. 2011 р.

Fu-Yong


Як справжній поклонник кухні ближньо-східної, я взагалі-то не великий любітєль кухні дально-східної :.) Але яєшня - є яєшня, і от, паньсьтво, на ваш розсуд - мій перший досвід в китайській кухні: яєшня Фу-Йонг.
Хоча, як всяке блюдо, ставше візитною карткою якойсь з кухонь, воно давно вже стало інтернаціональним. А дехто взагалі подейкує, шо придумав його в 1890-х роках єврей з Сан-Франціско :.) 


Для приготування нам потрібні: власне яйця, креветки (небагато, 10-15 шт), нарізка куриного філе, набір овочей (в мене- спаржа, горох, кукурудза, морква. Можна - наприклад, брюсельської капусти..). Для соусу: оцет (віноградний), томатна паста (сацібелі), цукор, мед, сіль, перець чорний, перець чілі. Часничок- обов'язково, зерна коріандру (чи шось укропне - креветки все-таки)
Поперше готуєм соус
Креветки чистим, шийки відкладаєм, а голови з панцирями обсмажуєм з часником і коріандром (як в Буйябесі)
Додаєм оцту, білого вина, водички і сацибелі. Кипить!
Цукру і меду

Все це ретельно висмажуєм, додаєм трохи борошна (чи крохмалу) для взкості (хоча цукор і так непогано карамелізує) і сцежуємо:
Тим часом:
швиденько варим до пів-готовності шийки шримпсів, і до тієї ж пів-готовності обсмажуєм шматочки куриного філе 
Засипаєм овочами і тушим 
І заливаєм все це взбитими з сіллю яйцями 
Коли яйця вже почали "схоплюватись" - вкидаєм шийки креветок. І не раніше- бо переварені, вони стають гумовими! І присипаєм лучком-пореєм 
і ставим на декілька хвилин протушитись 
І поливаєм це магічним кісло-солодким соусом:
СМАЧНОГО! :.)
Bon appetit!
尽情享受吧!

1 коментар:

  1. Довольно необычный вкус, но шкурки лимона как по мне сильно забивают вкус остального.

    ВідповістиВидалити