9 трав. 2012 р.

10 солей

Від релігії до фольклору, від воєн до економіки- сіль відігравала найважливішу роль в людській історії. В древності мінерали культівірували протягом тисяч років від північної провінції Шаньсі, Китай, до середньовічного місто Геранд в Бретані, Франція. Сіль є невід'ємною частиною нашого раціону.
  Що існує так багато різних видів солі, знаючи, як і коли використовувати кожну з них - може бути трохи складним питанням. Є пекарська сіль, кухонна сіль і  сіль. Є кам'яна сіль і морська сіль, солі, які курять або змішані. І, звичайно ж, є багато шанувальників Кошерної солі.


Тут ми розглянемо 10 солей, з якими Ви, ймовірно, можете зіткнутися в рецептах і в продуктовому магазині.  Для ширшого керівництва по солі, дивіться книгу Марка Біттерман Salted: A Manifesto on the World's Most Essential Mineral, з рецептами.


Кухонна сіль: рафінована сіль добувається з підземних родовищ солі, кухонна сіль містить більше натрію хлориду (97% до 99%) у порівнянні з морською сіллю. Це те, що ви зазвичай знаходите в сільничках  в ресторанах. Більшість солей містять добавки, такі як агенти злипанню та йод, необхідні поживні речовини.


Кошерна сіль: кошерна сіль, яка бере свій початок або на море або на землі, так названа по імені його використання при підготовці м'яса відповідно до єврейських дієтичних рекомендацій. Однак, не вся Кошерна сіль сертифікована щодо кошерності. Кошерна сіль розчиняється легко і швидко, що робить її хорошою універсальною сіллю. Популярні бренди Мортон і Diamond Crystal.
Sel Gris: добута з солевих ставків-випарників,  Sel Gris  - "сіра сіль" французькою мовою - також відома, як Кельтська морська сіль і є грубою морською сіллю. Вологий, гранульованих і кремезний, Сель Гри використовується як кухонна сіль і змішана сіль.У той час як вона ідеально підходить для жирного м'яса і смажених овочей, Марк Біттерман також пропонує використовувати цю багату мінералами сіль у випічці. Спробуйте в сільському пирогу, наприклад. 


Gros Sel: Ще один вид морської солі, Грос Сель складається з крупнозернистих кристалів - звідси його назва французькою, "Велика Сіль". Зберігайте її в сольовому млинку для свіжої морської солі, використовуйте її для створення соляної корки на м'ясі або рибі, або використовуйте її для варки пасти.

Flake Сіль: Проводиться шляхом кип'ятіння або випаровування розсолу, пластівці солі різної кристалічної структури і нижчим вмістом мікроелементу, ніж в інших солей, в тому числі Флер де Сель і Сель Гри. Використовується в якості соління свіжих продуктів, такі як салати- пластівці солі з'являються, даючи приємний хрускіт кожного укусу. 

Флер де Сель: Ручний збір врожаю з тих же солевипарних ставків, як і Сель Грі, це морська сіль збирається шляхом зіскоблювання кристалів солі з поверхні води, перш ніж кристали опускаються на дно випаровування ставків. Флер де Сель - «квітка солі» французькою мовою - це традиційно, хоча і не виключно, зібрана в Геранд, Бретань. Тонкі, нерегулярні кристали  м'яко розчиняються, що робить її відмінним засобом соління. Спробуйте це на рибу, свинину і овочі. Якщо ви можете собі це дозволити, Біттерман пропонує використовувати Флер де Сель в якості універсальної кухонної солі. Гавайська морська сіль: ця якісна і крупнозерниста морська соль може бути червоною або чорною. Червона Гавайська морська соль отримує свій колір від природного мінералу Alaea, вулканічної запеченої червоної глини, у той час як чорна Гавайська морська соль отримує свій колір від додавання деревного вугілля. Повна мікроелементів, гавайська морська сіль доповнює свинину, морепродукти, севіче і багато іншого.

Копчена сіль: Сіль повільно копчення на дровах, щоб вселити в кристали глибокий, димчастий аромат, робить її ідеальним для смаженого м'яса і душевніше овочі, такі як картопля.Змішана Сіль: Сіль може бути витримана з різними ароматизаторами, включаючи трюфелі, лимон, зелень та багато іншого. Трюфелі надають приземленість морській солі, що робить її ідеальним для смакових різотто, червоного м'яса і страв з яєць. Змішані солі, такі як лимонна сіль, з іншого боку, відмінно підходить для коктейлів або смажених овочей.
Гімалайська сіль: вручну видобувається з древнього моря відкладення солей з шахти Khewra в Пакистані, гімалайська сіль багата корисними копалинами і вважається однією із самих чистих солей в наявності - значить, його часте використовують в спа-процедурах. Вона варіюється в кольорі від чисто білого до відтінків рожевого і темно-червоні. Руками нарізані плити, гімалайські солі часто використовується в якості поверхні для подачі їжі. Завдяки своїй здатності утримувати певну температуру протягом тривалого періоду часу, ці плити можна використовувати для чого-небудь від відбування холодного морозива для приготування риби, м'яса та овочів. Гімалайську сіль також може бути використана в якості кухонної солі. Або використовувайте її для змащування краю скла у коктейлях.

Немає коментарів:

Дописати коментар