6 січ. 2014 р.

Що Ваш сендвіч каже про Вас

Ми не возимось, коли справа доходить до бутербродів. Ми знаємо, наскільки цінним вони є в нашому повсякденному житті. Без них, обід буде не обід. І опівночі закуски будуть не закуски. Ми є в наших бутербродах, яким ми надаєм перевагу. Бутерброди просто є все навколо нас. Ми готові посперечатися, ви не можете назвати жодну людину у вашому житті, які просто не любить бутерброди. (І якщо ви знаєте таку людину, ви повинні ставитись до неї дуже підозріло. Ні, повторюємо, не довіряйте їм!)

Коли справа доходить до бутербродів, усі (хто заслуговує довіри) вже потрапили в число обраних. І улюблений бутерброд людини говорить багато про їх характер. Забудьте про гороскопи, щоб з'ясувати, хто буде гармонійно вписуватись у ваше життя, подивіться на його  бутерброд.


Сендвіч з індиком


Якщо це ваш вибір, ви не ризикуєте в житті. Ви знаєте, чого очікувати в будь-який час. Ви не шукаєте дешевих гострих відчуттів або не женетесь за останньою модою. Всі класичні речі змушують вас посміхатися (і ви  носите кардиган).


1 коментар:

  1. Анонім04.03.14, 16:07

    Присоединяйтесь к нашей системе поиска рецептов

    Добрый день! Наш сайт www.mytasteukraine.com - мотор поиска рецептов с сайтов и блогов. Загляните к нам, и если сайт Вам понравился – добавьте Ваш блог здесь http://www.mytasteukraine.com/dobavit-svoi-blog-receptov и мы сделаем ваши рецепты доступными для большего количества интернет пользователей.

    ВідповістиВидалити