29 лип. 2015 р.

Сьомга Главлакс


Суворі скандинавські парні, відомі навколивньому Світові, які вікінги, або варяги - скандінави - насправді більшою частиною тавими не були, не відправлялись на драккарах піратствовать і не чинили набєгі на англійські монастирі вздовж східного берега Північного моря.
Це були селяни і рибаки. Ну хіба шо якшо вже зовісм невмоготу - то "добре вигострить сокиру.." - і на Захід, "на заробітки". Але рибальство було частіше.
А рибу треба якось зберігати. І от вони винайшли спосіб, такий же суворий, як вони самі і оточуючий клімат.
Рибу просто закопували в землю, "ховали", як покійника. Звідси і назва - Главлакс = покійник, закопаний.

Але не лякайтесь;) На відміну від таких же суворих норвегій з їх протухшою акулячою печінкою - щведський Главлакс є стравою цілком відповідаючою нашим південним смакам, тим більше, шо зараз Главлакс ніхто в землю не ховає. Для цього є піщева плівка або фольга.
Крім того, зараз стали додавати до главлаксу чорний перець, який в часи вікінгів був-таки для віддаленних від Півдня країн занадто дорогий, і це добавило ще смаку цій страві.
Що нам потрібно.

  1. Власе сьомга (або інша червона риба) - філе на шкурі (це важливо!)
  2. Сіль. Багато. З сіллю в скандинавів проблем не було.
  3. Кріп. Теж досить північна рослина.
  4. Чорний молотий перець
  5. Цукор.
В принципі - цього достатньо, але можете експериментувати, наприклад - додати горілку (ДО, а не во время;) або лимон. Але з лимоном це вже буде не зовсім Главлакс, а скоріш Севіче, а це вже інший край Землі і інші часи.

Рибу ретельно промиваєм, відділяєм від кісток, і натираєм сумішшю солі, перцю і цукру. Останнього не варто жаліти - риба не получиться солодкою, не переживайте.

Кріп. Його треба багато. Мілко січем і маємо покрити вільну від шкуру частину риби повінстю, і ще трохи з запасом.

Складаєм шматки кріпом внутрь, шкурою - назовні. Ретельно мотаєм у плівку.
І - в холодильник.

Чекаємо дні зо два, відділяєм шкуру, чистимо від кріпа, солі і інших спецій, якшо вони були, тоненько ріжем - і маємо прекрасну закуску!

Що там я казав про горілку?....

Немає коментарів:

Дописати коментар